فوتبالیست ها

خرید کتاب مصور فوتبالیست ها

داستان فوتبالیست ها

سریال پر طرفدار فوتبالیست ها که نوستالوژی کودکی بسیاری از ما بوده برگرفته از انیمه ای ژاپنی است که در سال 1985 و توسط یوئیچی تاکاهاشی نوشته شده است.
این سریال کارتونی در بیش از 200 قسمت تهیه شده و توسط صدا و سیما با کمی سانسور پخش شده. داستان این سریال حول محور زندگی سوباسا اوزارا است که از کودکی عاشق فوتبال بوده و با تلاش و سخت کوشی پله های ترقی رو در ورزش حرفه ای فوتبال در می نورده. از باشگاه های مدرسه ای فوتبال محلی تا ستاره تیم بارسلونا پیش میره و در بازی های جام جهانی برای کشورش افتخار آفرینی می کنه.
بسیاری از فوتبالیست های ژاپنی کارتون فوتبالیست ها رو در کودکی دیند و از سوباسا اوزارا این اسطوره فوتبال سر مشق گرفتند و در دنیای واقعی کاری کردند که فوتبال ژاپن موفقیت‌های کم نظیری چه در سطح باشگاه‌های حرفه ای چه در سطح جهانی به ارمغان بیاره!

این داستان با تاکید بر روحیه همکاری تیمی سعی در افزایش روحیه کار تیمی در کودکان دارد و مضامین اخلاق ورزشی و پهلوانی را تقویت می کند. هنوز هم کارتون سوباسا برای کودکان جذابه و پیشنهاد میکنیم برای اوقات فراغت کودکان از کمیک استریپ فوتبالیست ها استفاده کنید.

خلاصه داستان کتاب فوتبالیست ها

سوباسا اوزارا کودکی که عاشق توپ و فوتباله با توپش تصادف میکنه و توپ جان او را نجات می دهد و این شروع رابطه عاشقانه او با فوتبال می شود. پدر سوباسا کاپیتان کشتی است و بیشتر در دریا سیر می کند و او با مادرش  زندگی می کند. شروع داستان با حضور سوباسا در مدرسه جدید و عضویت در تیم مدرسه و منطقه به نام نانکاتسو است. در این تیم سوباسا با بهترین دروازه بان منطقه واکی بایاشی دوست می شود و تنها کسی است که به او گل می زند در ادامه تارو میساکی زوج فوتبالی سوباسا که همیشه به خاطر شغل پدرش در حال جا به جایی است به این مدرسه می آید و تیم شاهین برای مسابقات منطقه ای کشوری وارد رقابت با باقی تیم ها می شود. این تیم تمام مسابقات را برنده می شود. قوی ترین رقیب سوباسا و واکی بایاشی کاکرو یوگا است. بازیکنی خشن که با زور و قدرت و ناجوانمردانه سعی در شکست و تحقیر حریفانش دارد حتی او نیز نمی تواند از پس قدرت همکاری و تلاش تیمی بر بیاید از سوباسا شکست می خورد.
در طول این مسیر روبروتو هنگو بازیکن تیم ملی برزیل که دوست پدر سوباسا است با او زندگی می کند و سعی می کند به عنوان مربی و راهنمای حرفه ای سوباسا عمل کند.
در ادامه داستان سوباسا به تیم ملی ژاپن دعوت می شود و در مسابقات جام جهانی شرکت می کند و در نهایت با شکست همه حریفان قهرمان جام جهانی می شود. سوباسا با کمک و راهنمایی روبرتو به لیگ برزیل می رود و در تیم سائوپائولو بازی می کند و این پله ای است برای آخرین مرحله رشد سوباسا که بازی در تیم بارسلونا است. او در این تیم هم موفقیت های بی نظیری کسب می کند و قهرمان باشگاههای جهان می شود.

کتاب فوتبالیست ها ( کمیک استریپ فوتبالیست ها )

بخش اول این کمیک استریپ در 8 جلد طراحی و به فارسی عرضه شده.

جلد اول

سوباسا با واکی بایاشی آشنا می شود و او را در دوئلی فوتبالی شکست می دهد.

فوتبالیست‌ها جلد۱ آشنایی عجیب

خرید جلد اول

جلد دوم

فوتبالیست ها سوباسا و تیم مدرسه برای رقابت های کشوری  تلاش می کنند و خود را آماده نبرد با تیم واکی بایاشی می کنند.

فوتبالیست ها جلد ۲ آماده نبرد

خرید جلد دوم

جلد سوم

تیم سوباسا با تیم  واکی بایاشی به تساوی دست پیدا می کنند.

فوتبالیست ها جلد ۳ قفس پرنده

خرید جلد سوم


جلد چهارم

ترکیب تیم سوباسا و واکی بایاشی وارد مسابقات کشوری می شوند.

فوتبالیست ها جلد ۴ مسیر پیروزی

خرید جلد چهارم


جلد پنجم

تیم سوباسا از مرحله تیمی صعود می کند.

فوتبالیست ها جلد ۵ رویارویی سهمگین


خرید جلد پنجم


جلد ششم

فوتبالیست ها سوباسا به رقابت در مقابل تیم میوا و کاکرو یوگا می پردازه.
خرید جلد ششم


جلد هفتم

تیم سوباسا در جدول بازنده ها تمام تیم ها رو شکست می دهد و شایسته حضور در فینال رقابت های کشوری می شود.

خرید جلد هفتم


جلد هشتم 

فوتبالیست ها که جلد آخر این مجموعه هستش فینال بین کاکرو یوگا و سوباسا رو شاهدیم و بعد از موفقیت شگفت انگیز تیم نانکاتسو شاهد خداحافظی سوزناک تارو میساکی و بازگشت روبرتو هوگو به کشور برزیل هستیم .

خرید جلد هشتم


مجموعه 8 جلدی

این کتاب ها به صورت کمک استریپ و با طراحی زیبا و با جلد سخت عرضه شده برای تهیه مجموعه 8 جلدی با تخفیف ویژه کلیک کنید :

مجموعه 8 جلدیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *